Re: Re: vaše volba

Claudius 11.06.2013
Chlapče když už sitykáme vím o čem mluvím,jsem ze Zbraslavi a v Lahovičkách jsem měl spustu kamarádů a strávil tam s nimi dost času . To jsou ti, kteří pochopili , že zůstávat na místě kde mám každý rok minimálně vodu ve skepě je hloupost . Přžečti si diskusi na vlastních stránkách co tam píšou ostatní Lahovičáci co se odstqhovali. Máš pravdu, podepsat se nechci aby mi někdo jako ty ze vzteku nad pravdou nepropíchal gumy , na Zbraslav to nemá daleko. A kamarádům na Zbraslavi pomáhám když je potřeba, ale nehodlám přispívat každých deset let ze svých daní někomu kdo chce mermomocí bydlet tam kde si zrovna usmyslí, jak jsem psal, vaše volba, nebrečte a nic po nás nechtějte . Nabídli jsem ze společného až dost.

Přidat nový příspěvek

Letem světem

12.10.2016 09:56
minulý týden byl odhalen pamětní kámen v místech praslovankého pohřebiště v Lahovičkách (850-1100 n.l.). Kámen je umístněn na kraji cesty zvané "Prelátská" (naproti Radotínskému přístavu).
12.10.2016 09:53
Lahovický přívoz má nový člun. O mnoho větší než ten předchozí, ale hlavně bez.barierový přístup až na palubu. Nový člun se jmenuje Ledňáček.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>