Re: Re: Re: vaše volba

T.Pelikan 11.06.2013
Dovolím si oponovat. Svých daní jsem zaplatil už tolik že malá splátka ve formě pomoci (kontejnery a agregátu na staré) v době krize je pro stát malichernou epizodou.
Zajímá mně kde se bere v lidech iluze že stát dotuje opravy soukromých domů? Že dotuje škody které jsme si vlastně svoji neopatrnosti způsobili? Nechci vám ty iluze brát... Ale takhle to opravdu nefunguje.
Odkupy domů v L+L jsou ale úplně jiná kapitola a vzhledem k tomu že jste u jednání s magistrátem (ten je totiž kupoval a ne stát) nebyl, víte o celé operací jen nezbytné nutné minimum, které vypousteli Pražští politici do různých periodik, za které bylo malem podáno několik trestních oznámení za pomluvu. Původní návrh počítal s prodejem ruin v L+L za jejich zbytkovou hodnotu a směna pozemků v jiné lokalitě pro stavbu nových Lahovic. A to že magistrát dokázal zareagovat až napřes rok, kdy byly domy už opravene a měly samozřejmě vyšší cenu je věc druhá. Po prodeji domů v druhé vlně byly odkupy zastaveny. Cena za kterou magistrát nemovitostí koupil se blížila 400 mil. Kč. Za tu cenu by koupil krátce po povodni L+L celé a ještě by zbylo.
A vodu ve sklepě? Tu mám za celý život teprve podruhé. To s járy nemá nic společného. Zapominate totiž na fakt, že když plavou L+L tak plave půlka republiky před ní. Má to ale jen jednu drobnou vadu. Povodeň v Lahovicich vidate z autobusu. Ty ostatní se jen neosobne mihaji v televizi..

Přidat nový příspěvek

Letem světem

12.10.2016 09:56
minulý týden byl odhalen pamětní kámen v místech praslovankého pohřebiště v Lahovičkách (850-1100 n.l.). Kámen je umístněn na kraji cesty zvané "Prelátská" (naproti Radotínskému přístavu).
12.10.2016 09:53
Lahovický přívoz má nový člun. O mnoho větší než ten předchozí, ale hlavně bez.barierový přístup až na palubu. Nový člun se jmenuje Ledňáček.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>