Re: Re: Re: Re: vaše volba

Milan Muchna 11.06.2013
Však to ale byla každého volba zda domy prodal či ne. Je pravda, že na Magistrát se muselo tlačit, na druhou stranu ale Magistrát ve znaleckých posudcích zohledňoval zhodnocení domů opravou. A posudkové ceny byly opravdu výborné a u většiny předčily očekávání. Prodej byla skvělá alternativa někde jinde dobře začít a finančně nestrádat. Tím chci říci, že pokud kdokoliv zůstal v Lahovicích i Lahovičkách, pak zcela na vlastní riziko a vzdal se dobrovolně velkorysé pomoci samosprávného orgánu MHMP. Stejně jako pisatel Pavel M. si ani já nedokážu představit, že bychom znovu vyklízeli, čistili, opravovali. A nejhorší je ta nejistota, kdy to zas přijde a vědomí, že každá další oprava je vlastně v L+L marnost.

Přidat nový příspěvek

Letem světem

12.10.2016 09:56
minulý týden byl odhalen pamětní kámen v místech praslovankého pohřebiště v Lahovičkách (850-1100 n.l.). Kámen je umístněn na kraji cesty zvané "Prelátská" (naproti Radotínskému přístavu).
12.10.2016 09:53
Lahovický přívoz má nový člun. O mnoho větší než ten předchozí, ale hlavně bez.barierový přístup až na palubu. Nový člun se jmenuje Ledňáček.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>