Re: Re: Re: Re: Re: vaše volba

T.Pelikan 11.06.2013
Jaká velkorysá pomoc MHMP? Co tím myslite? MHMP se s námi dohodlo že když budeme chtít zůstat budeme bez možnosti vystavby protipovodňové ochrany. Zřeknutí se základních principu civilizace je anarchie. Poněkud si pletete aktuální zřízení. To abych ty daně přestal platit... Usetrim na opravy...
Ale jinak....Podobně jako velkorysá pomoc MHMP Zbraslavi tím, že byly vybudovány protipovodňové bariéry? Porovnejte si prosím náklady a aktuální zásah ve Zbraslavi. Kolik stojí ochrana Zbraslavi a kolik stojí aktuální zásah v L+L+Z. To je naprosto neporovnatelna konstanta.
Že byly ceny výborné? Spekulujete stejně jako pan Burgermaister před pár lety? Stezujte si tedy u ministerstva spravedlnosti. Ceny stanovovali soudní znalci. Ne MHMP.
Já v tom nevidím marnost. Znám spoustu lidí z L+L co se odstěhovali na kopec a pravidelně je 2x do roka potká to samé. Každé místo má něco. Někde to občas teče, jinde zase častěji padají trakare. Nevyberete si...

Přidat nový příspěvek

Letem světem

12.10.2016 09:56
minulý týden byl odhalen pamětní kámen v místech praslovankého pohřebiště v Lahovičkách (850-1100 n.l.). Kámen je umístněn na kraji cesty zvané "Prelátská" (naproti Radotínskému přístavu).
12.10.2016 09:53
Lahovický přívoz má nový člun. O mnoho větší než ten předchozí, ale hlavně bez.barierový přístup až na palubu. Nový člun se jmenuje Ledňáček.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>